ناشر منبع

null "چهارمین همایش بین المللی و دوازدهمین همایش ملی بیوتکنولوژی ایران"

چهارمین همایش بین المللی و دوازدهمین کنگره ملی بیوتکنولوژی ایران از 31 مرداد تا 2 شهریورماه به مدت سه روز به صورت آنلاین برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه، این همایش ملی و کنگره بین المللی بیوتکنولوژی هر دو سال یکبار برگزار می شود و بزرگترین و شناخته شده ترین رخداد کشور در حوزه بیوتکنولوژی است که طی آن، تازه ترین یافته های تحقیقات بیوتکنولوژی با حضور جمعی از برجسته ترین اساتید و دانشمندان داخلی و خارجی ارائه و بررسی می شود.
به منظور تأکید بر اهمیت زیست فناوری در حوزه های سلامت و امنیت غذایی و تبیین این مهم، دوازدهمین همایش ملی بیوتکنولوژی ایران با شعار "سده 1400: زیست فناوری برای امنیت غذایی و سلامت" برگزار می شود.
در این رویداد علمی در مجموع 30 سخنران مدعو در این 3 روز در پنل های مختلف سخنرانی خواهند داشت، همچنین در این همایش 500 مقاله پذیرش شده که به صورت پوستر و سخنرانی شفاهی ارائه می شوند.
در این همایش در خصوص موضوعاتی چون "زیست فناوری و ویروس کرونا"، "زیست فناوری گیاهی"، "زیست فناوری جانوری"، "متابولومیکس، پروتئومیکس و ژنومیکس"، "بیوانفورماتیک"، "اقتصاد و تجاری سازی زیست فناوری"، "زیست فناوری پزشکی، واکسن و داروهای نوترکیب"، "محصولات تراریخته، ویرایش ژنی و ایمنی زیستی"، "زیست فناوری میکروبی، غذایی، محیط زیست و صنعتی"، "زیست فناوری سامانه ها و زیست شناسی مصنوعی"، "اخلاق، فقه و حقوق زیست فناوری" و "سیاستگذاری و مدیریت زیست فناوری" بحث و تبادل نظر خواهد شد.
به روال دوره های گذشته، همزمان با چهارمین همایش بین المللی و دوازدهمین کنگره ملی بیوتکنولوژی ایران، برگزیدگان پنجمین دوره انتخاب چهره تاثیرگذار بیوتکنولوژی ایران هم معرفی می شوند.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه همایش و بستر مجازی آنلاین به آدرس زیر مراجعه فرمائید.    
http://www.biotechcongress.ir/fa